Колонен климатик Mitsubishi Heavy FDF100VH/FDC90VNP-W Standard Inverter, 30 000 BTU
евро
лева
- цената е с ДДС
Бройки
Купи сега
Параметри
Производител:
Mitsubishi Heavy
Рейтинг
0.00
Оценете този продукт
Добавяне на оценка
Име
Преглед
Подобни продукти
+ включен монтаж
Инверторен климатик Mitsubishi Heavy SRK50ZS-WT/SRC50ZS-W PREMIUM Titanium, 1800...
евро
лева
0.00
купи
Инверторна мултисплит система Mitsubishi Heavy SCM71ZS-W, Клас А++
купи
+ Включен монтаж
Хиперинверторен климатик Mitsubishi Heavy SRK25ZSX-WT/SRC25ZSX-W DIAMOND Titaniu...
+ Включен монтаж
Инверторен климатик Mitsubishi Heavy SRK20ZS-WT/SRC20ZS-W PREMIUM Titanium, 7000...
+ включен монтаж
Подов климатик Mitsubishi Heavy SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W DIAMOND, 18000 BTU, Клас A...
Хиперинверторен климатик Mitsubishi Heavy SRK50ZSX-W/SRC50ZSX-W3 DIAMOND, 18000 ...
От същата категория
Колонен климатик Daikin FVА100А/RZASG100MY1 Трифазен Advance , 34 000 BTU, Клас ...
Колонен климатик Mitsubishi Electric PSA-M100KA/PUZ-ZM100YKA Power Inverter, 34 ...
Колонен климатик Daikin FVА125А/RZASG125MV1 Монофазен Advance , 43 000 BTU
Колонен климатик Mitsubishi Heavy FDF100VH/FDC90VNP-W Standard Inverter, 30 000 ...
Колонен климатик Daikin FVА140А/RZASG140MV1 Монофазен Advance , 48 000 BTU